| yuukary a întrebat:

Cate episoade sunt in anime-ul kami-sama hajimemashita si unde le as putea vedea pe toate in romana?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
Anime-ul "Kamisama Hajimemashita" are in total 13 episoade. Dar este Ongoing, iar in momentul de fata a ajuns la episodul 5.
Anime-ul, la zi, poti sa-l urmaresti aici http://site.anime-nolimit.ro/235-kami-sama-hajimemashita

Vizionare placuta!;)

2 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Sunt doar 5 episoade pana acum si le gasesti pe anime-nolimit dar iti recomand sa citesti si manga in engleza, eu am citit-o pe toata si ultimele 7 capitole in chineza : ))

| seigi123 a răspuns:

Ba nu 16episoade.