| Annll a întrebat:

As vrea si eu sa vizionez niste anime-uri gen: Comedie, Demoni, Fantastic, Shoujo, Supernatural,Drama,Romantic, Scoala,sau asa ceva.Mie mi-au placut foarte mult : Kami-sama Hajimemashita,sukite ii na eu, Tonari no Kaibutsu-kun(care le-am vazut astazi), asa ca ati putea sa-mi recomandati ceva?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Dragoste: Lovely complex.Mi-a plăcut multlove struck

| Annll explică (pentru SuperNovaaaaa):

Multumesc! Si mie mi-a placut blushing

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Annll):

:*

| LittleShyDevil a răspuns:

Death Note,Inuyasha,Chrono Crusade,Bleach,Lovely Complex, RomeoXJuliet, Chibi Vampire, Ouran Koukou Host Club si etc, etc! Sper ca te-am ajutat! happy Vizionare placuta!

| Annll explică (pentru LittleShyDevil):

Multumesc!big grin Am vazut celelalte anime-uri pe care mi le-ai spus, dar chibi vampire, daca nu te superi, sti unde as putea sa il vad subtitrat?big grin

| LittleShyDevil a răspuns (pentru Annll):

Eu l-am vazut pe youtube subtitrat in engleza! Scuze ca nu te pot ajuta acum! sad

| lisande a răspuns:

Ao no exorcist