| krystybt a întrebat:

Ce animeu ar fi pe locul unu in topul vostru personal?

Răspuns Câştigător
| DudarsharDudarel a răspuns:

Hig school dxd
si al doile preferat
Sora no Otoshimono am la avatar :X

| krystybt explică (pentru DudarsharDudarel):

Am gasit pe cineva ca mine cam asta e si topul meu.sa stii ca si eu am un avatar deosebit

35 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Voi fi putin egoistă, dar nu cred că există vreun anime intitulat "cel mai bun".
Eu, nu că aş avea un top special, dar nu pot alege doar un anime.
Aşa că va trebui să mă scuzi.
Pe primul loc în topul meu, se află următoarele anime-uri: "Naruto Shippuden"/ "Naruto", "Death Note", "High school of the dead", "Kaichou wa Maid-sama", "Another", "Shiki" + multe altele care sunt la o aruncătură de băț de primul loc.

| Iulian03 a răspuns:

Naruto.

| bloodyhell a răspuns:

Death Note

| Ramona000 a răspuns:

Sakura,sasuke

| neca a răspuns:

Durarara sau code geass r2 nu ma pot decide

| irbis a răspuns:

E greu de ales doar unul din mai bine de 500 de titluri vazute, asa ca o sa spun cateva dintre cele mai bune care sunt: Code Geass, Psycho-Pass, Tengen Toppa Gurren Lagann.
Acestea sunt anime incomparabile in calitate (Naruto nici macar nu intra in discutie).

| Alexandru98 a răspuns:

DragonballZ

| Okami23 a răspuns:

Death note, hell girl, nerima daikon brothers, bleach, yyh, pokemon(nu rade) si naruto (ambele), pentru mine toate astea sunt pe locul unu

| AngelHugz a răspuns:

Imi plac Fairy Tale, Naturo si Naruto Shippuden, Dragon BallZ, Bleach, Death note, One piece.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Naruto.

| vlady434 a răspuns:

Uite,o sa-ti fac un top 9 al meu:
9)Yu Gi-oh
8)Yu Yu Hakusho
7)Inuyasha
6)Full Metal Panic(toate 3 sezoanele)
5)Dragon Ball Gt
4)Dragon Ball Z
3)Pokemon(am vazut doar pana la sezonul 10)
2)Detective Conan
1)Naruto :Shippuden si normal
Sper ca te-am ajutat.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Yu Yu Hakusho. happy

| Okami23 a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Mi-a placut mult anime-ul acela, a fost primul meu anime

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru Okami23):

Hehe, ce frumos big grin
La mine n-a fost chiar primul, dar a fost printre primele..si mi-a ramas in suflet happy

| Okami23 a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

A fost primul care mi-a captat atentia. era pe vremea cand aparuse animax la tv, in urma cu cinci ani. apoi au urmat celelalte imediat.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru Okami23):

Si eu tot atunci l-am vazut prima oara big grin cand m-am uitat eu, era deja trecut de mijloc...deja terminasera primul turneu. Dar l-am vazut de unde era...si dupa ceva vreme, l-au bagat din nou si l-am vazut de la inceput happy

Răspuns utilizator avertizat
| Reiko a răspuns:

Nu ma pot decide. Kuroshitsuji, Death Note, Kaichou wa maid-sama, Inuyasha si mai sunt si altele. Greu de dat un raspuns.

| 3my098 a răspuns:

Death note

| Sarai a răspuns:

Naruto si Naruto Shippuden big grin

| BLABLAGAGA a răspuns:

Pai ar fi inuyasha si naruto shippuden nu pot alege dintre ele pentru ca la amandoua am plans foarte mult.

| BadResonance a răspuns:

Naruto Shippuden

| ChemoshRDB a răspuns:

Hmmmm...sunt atatea, nu ma pot decide intre Naruto Shippuden, Death Note si Hellsing...:X

| qpDarkD a răspuns:

Naruto shippuden

| kikatsuki a răspuns:

Ce i cu intrebarea asta normal ca e naruto, shippuden in special. si nu numai in topull meu ci si in topul global de asemenea

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru kikatsuki):

Nu e adevarat. E doar cel mai vizionat, dar asta nu inseamna ca e pe locul 1 pentru toata lumea. In plus, nu uita ca mai exista animeuri populare ca: Fairy Tale, Bleach, Death note, One piece si iubitul nostru Dragon BallZ.
Apoi, mai sunt iubitori de animeuri mai vechi si mai clasice ca Yu Yu Hakusho, DBZ sau Slayers, iubitori de hentai/ecchi care prefera doar animeurile din acest gen.
Deci cred ca e incorect sa generalizezi chiar asa. happy

| Mada96Madutza a răspuns:

Naruto, clar! big grin

| Ðÿdy a răspuns:

Naruto Shippudenhappy

| funkygiovi a răspuns:

Tonari no kaibutsu kun anime, iar dengeki daisy ca si manga:d

| Santoryuu a răspuns:

Pentru mine ar fi One Piece, cel mai epic, avand story arc-uri, personaje majore gandite cu sute de episoade inainte, urmat indeaproape de Naruto Shippuden si apoi Bleach pe locul 3; am inceput recent Dragon Ball prima serie, mai am pana sa ajung la DBZ, sunt curios daca o sa-mi modifice top 3 actual big grin

| iiStrawberry a răspuns:

Cred ca ar fi "Hiiro no kakera", "Hakuouki" sau "Kamisama hajimemashita".^.^ Al tau care ar fi?

| narutofantoday a răspuns:

Nauto shippuden doar e cel mai vizionat din lume

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru narutofantoday):

M-ai facut sa rad laughing, poate cel mai popular in zilele noastre nu si cel mai vizionat din toate timpurile tongue. Dragon Ball Z este pe primul loc la mine. Si Akira este pe al 2-lea tongue.

| Zulzon a răspuns (pentru narutofantoday):

Em...nu.