| Cristian2003 a întrebat:

Ce credeti daca in Naruto Shipuden ar exista stilul telechineziei?

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

PAIN? Pluteste, ridica pietre, face camp de forta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate dar cred ca se poate face asta cum a facut pain cand s-a luptat cu naruto

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Stiu doar ca Madara ar stapanio si nu ar fi prea binewinking

| Koyzu a răspuns:

Ar fi cea mai mare porcarie, imagineazatil pe Naruto folosind Kage Busi No Jutsu in timp ce pluteste

| Cristian2003 explică (pentru Koyzu):

Sa stii ca telechinezia nu te ajuta doar sa plutesti si se vede ca nu prea stii nimic despre anime.Te sfatuiesc se te interesezi mai mult de abilitatea telechineziei din anime si benzi desenate

| Min4to a răspuns:

EndouShinobieru... nu iti meriti numele, naruto poate pluti nu trebuie sa ti-l imiaginezi, informeaza-te copile

1. tsuchikage, pain, kaguya... ei pot pluti datoritu unui kekkei.

2. naruto poate pluti cand foloseste kyubi no chakra stage 3 in six paths sage... plutit/zbor

3. lasa-te de manga si nu mai folosi nume din anime daca nici macar nu stiai ca naruto poate pluti. -_-