| kuroko1123 a întrebat:

Ce parere avei despre anime-ul Strike the Blood? Merita sa ma uit? Despre ce ste vorba.

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Pai e vorba de un baiat Akatsuki Kojou care primeste puterile unei tipe Avrora care era numita al 4 lea strabun.Strabunii astia sunt niste vampiri foarte puternici etc.Si cand primeste puterile ei, se decide ca e periculos si nu stiu ce organizatie trimite o fata sa il tina sub observatie.Si sunt niste lupte misto pe acolo si Kojou cand suge sangele fetei astia elibereaza niste familiari foarte puternici pe langa abilitatiile lui de vampir...si apoi apar apar alte fete cu care intra in contact si le suge sangele apoi elibereaza alti familiari.

Eu zic ca merita sa te uiti laughing

| kuroko1123 explică (pentru єχcєєℓ):

Meri l-am terminat happy

1 răspuns: