| Uratu140 a întrebat:

Ce parere aveti despre konoha high school?
Eu cred ca e o prostie inventata doar sa mai faca aia niste bani.in orice caz vreau parerile voastre cat mai sincere! FUNDA

Răspuns Câştigător
| YuukiYou a răspuns:

Pai intr-un fel e destul de dragut, dar ai dreptate, e o prostie. In general imi plac fanart/fanfic, lucruri de genul asta, dar Konoha High School mi se pare prea deviat de la original. Totusi, merge cat de cat, nu e chiar asa de rau.

6 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai e facut de fani, ei au incercat sa copieze pe cei care au creat Dragon Ball kai (care a fost creat tot de un grup de fani)

grafica la konoha high school e naspa. povestea neoriginala.

| Blackyuu a răspuns:

Konoha high school este o manga care simbolizeaza vietile lor fara puteri, ninja, infractori. Asta ar fi viata lor de zi cu zi niste liceeni obisnuiti.
Nici mie nu prea imi place.

| OtakuForever a răspuns:

Este frumoasa intr-un fel, drept in manga Konoha High School, care este facuta de fani, eu o i-au ca un 'univers pararel' cu cel din animeu original,. Aice arata o viata obisnuita ca si adolescenti normali care merg la liceu. Dar tot animeu este mai tare.
Noapte buna.

| DeMeTrIoN a răspuns:

Mie una imi place KHS, sincer. Prin el fanii NaruHina sau SasuSaku pot vedea scene,, mult asteptate", sa le zic asa. Din cate stiu eu se pare ca a ajuns abia la episodul 7 sad S-a terminat exact cand apare si Gaara... sad

| bogdan133 a răspuns:

Sincer m-am uitat putin, dar nu se compara cu Naruto, este facuta pentru fani, pentru a mai experimenta ceva nou, mult mai misto mi s-au parut serialul acela cu Lee cand erea personaj principal.

| bogdngcd01 a răspuns:

Eu cred ca este o mare porcarie de desen si nici nu iti dai seama care e esenta desenului... Funda te rooog