| andreispeed77 a întrebat:

Cel mai amuzant banc ia funda!

Răspuns Câştigător
| Widiach a răspuns:

Ion şi Gheorghe, la colţ de stradă.
-Mă Gheo, ce mai e nou?
-Fii atent, mă, că mi-am luat sconx! b-) smug
-Păi bine, mă, şi unde-l ţii noaptea? confused
-Ee, unde...La picioare, în pat...thinking thinking
-Păi şi nu pute? raised eyebrows
-Ee, s-o-nvăţa el...rolling eyes

11 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Sunt curioasa cui o sa-i dai funda laughing

| B3happy a răspuns:

@Widiach sa stii ca ai dreptate. mai ales ca nu merge link-ul laughing e cel mai amuzant raspuns pus la COMICS

| Widiach a răspuns:

AndreeaLollipop, cred ca pana la urma, funda va merge la olivia21love big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O blonda o intreaba pe cealaltabig grinraga mea, ai folosit vreodata vibratorul?
Nici sa nu-l folosesti ca eu aseara mi-am spart 2 dinti!

| DaNaDoT a răspuns:

Intrebare: Care e diferenta dintre o blonda si un bec?
Raspuns: Becul se arde o singura data si blonda de mai multe ori.

| BBAlyss a răspuns:

Intr-o seara (prima …) vine dinozaurul la dinozaurita:
EL [ facind cu ochiul ] : -Ei o facem?
EA [ uitinduse-n podea ]: -…Mmm…nu!
A doua zi vine din nou dinozaurul la dinozaurita:
EL [ uitindu-se cu subinteles ] : -Ei, cum e? Merge una mica?
EA [ privind la virful pantofului ] : – Pai…mmm…nu!
A treia zi; vine dinozaurul la dinozaurita:
EL [ cu nerabdare... ] : -Pai cum?… nimic, nimic?!
EA [ sagalnic...] : -Nu, puisor…poate maine!
Si asa mai departe…
"SI ASA AU DISPARUT DINOZAURII"

| AlexX a răspuns:

Se intalneste Bula cu un prieten.
- Ce faci Bula cum iti mai merge?
- Bine m-am apucat de afaceri, am deschis un restaurant.
- Da? Cu ce?
- Cu ranga.

| Ðida a răspuns:

Merge Ioana la mama ei (pe atunci avea doar 13-14 ani, ii venise ciclul pentru prima data si era plina cu sange):
Ioana: -Mama, mama... uite ce am patit crying
Mama: Pleaca de aici ca am treaba, du-te la tatal tau!
Merge Ioana la tatal ei: -Tata, tata... uite ce am patit crying
Tata: Du-te la fratele tau, Bula. Nu vezi ca ma uit la TV?
Merge la fratele ei: Uite ce am patit crying
Bula: Ce-ai facut fa? Ti-ai taiat puta?
(Sper ca te-ai prins laughing thinking )

| cooki a răspuns:

Tatal intra in camera fiicei. Nimeni. Pe pat un bilet. Deja are un presentiment...
" Draga tata,
Probabil ca te intrebi unde sunt? Am fugit de acasa cu iubitul meu de 19 ani. Stiu ca e mai mare cu 3 ani, dar il iubesc mult. Fii linistit! Vom locui in rulota lui de la marginea padurii cu alti baieti. Deja mi-a gasit o slujba la un film facut de prietenii lui. Primesc 100 euro pe pozitie, dar pe viitor imi vor mari salariul. Vorbeau ceva despre un cal si 4 barbati.Ne simtim minunat impreuna. Poate pe viitor ii vei intalni parintii. Sunt niste oameni minunati, mi-au dat niste bomboane cu marihuana din care au impartit multor copii saraci. Ce suflete bune! Ne vedem dupa casatorie!
P.S. Tata, glumeam! Sunt la vecini, ma uit la tv"

| olivia21love a răspuns:

Cauta pe site-ul www.bancuri.ro,www.ejocurigratis.ro la sectiunea bancuri. sper ca te-am ajutat.

| razvanbuza2 a răspuns:

Maicasa il trimite pe bula la magazin bula da de babe marsi.
bula da de caini sarumana sarumana
bula a ajuns la magazin bula ce ti-a zis maicata sa cumperi apun doamna apun bula cei ala ala de face mama flosca flosca cu chiloti tatalui