| BogdyBogdan a întrebat:

FUNDA pentru cel mai amuzant banc. (un banc/persoana)

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Barbatul: Vrei sa te mariti cu mine?
Femeia: Ai casa?
Barbatul: Nu.
Femeia: Ai un Audi?
Barbatul: Nu.
Femeia: Cat de mult este salariul tau?
Barbatul: Nu am salariu. dar.
Femeia: Niciun "dar". Nu ai nimic. Cum pot sa ma marit cu tine? Pleaca te rog!
Barbatul: (vorbind cu el insusi) Am o vila, 2 terenuri, 2 Ferrari, 1 Porsche. De ce sa cumpar Audi?! Cum pot sa iau salariul daca eu sunt SEFUL? laughinglaughinglaughing

Baftawinking

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Sotul si sotia in pat, seara.
el:vrei sa te culci cu mine?
ea:nu!
el:de ce?
ea:n-am chef!
merge sotul in bucatarie, ia matura si ii trage sotiei una in cap.
el:acum te culci cu mine?
ea:nu!
el:de ce?
ea:ma doare capu` big grin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

I: Unde sint cele mai tzapene femei?
A: La morga!

| AlQaeda a răspuns:

O barză ducea un bătrânel în cioc.

Bătrânelul către barză:

- Hai, recunoaşte că ne-am rătăcit!

| itscloudyoutside a răspuns:

Iisus mergea abatut prin desert. Intalneste un mosneag amarat.
- Mosule, spune-mi ce necazuri ai... poate pot sa te ajut, ii spuse Iisus.
- Imi caut fiul. De multi ani il caut...
- Aha... Si cum arata fiul tau mosule?
- Pai cum sa arate? Era foarte special, nu era ca ceilalti copii. Nu a fost conceput ca ceilalti copii. Eu i-am dat viata...
- Asa... Mai descrie-l!
- Facea tot felul de lucruri neobisnuite: putea merge chiar si pe apa, si avea cuie batute in maini si in picioare.
- Taaaatăăă!
- Pinooochiooo!

| BananaSuparata a răspuns:

-O Blonda coboara din autobuz cu un san pe afara
-Vine politistu "Doamna trebuie sa va amendez ca umblati dezbracata pe strad"
-Blonda : "Ohhhhhh, mi-am uitat copilul in autobuz

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Un copil, la plimbare cu mama sa, vede o femeie gravida si apoi o intreaba pe mama lui:
- Mama, ce are femeia aceea in burta?
- Doamna are un copil.
- Si este al ei?
- Da.
- Si il iubeste?
- Da.
- Pai atunci de ce l-a mancat?!

| TryBaL a răspuns:

Cum sa suni la Politie pentru a prinde niste hoti, cand esti batran si lipsit de mijloace...
Georges PHILLIPS, un batran din Vancouver, se pregatea de culcare, cand sotia ii spune ca a lasat lumina aprinsa in curte.
Georges s-a dus s-o stinga si a vazut ca hotii ii furau din curte si din gradina.
Suna repede la Politie si este intrebat daca hotii au intrat in casa si l-au atacat.
- Nu, raspunde el, dar continua sa-mi fure din curte si din gradina.
Operatorul ii raspunde:
- Ne pare rau dar toate masinile de patrulare sunt pe teren. Incuiati-va in casa si vom trimite pe cineva cand se intoarce la sediu.
Georges multumeste, inchide telefonul si asteapta vreo de 30 secunde si suna din nou la Politie:
- Buna seara, tocmai v-am sunat putin mai inainte, sa va spun de hotii din curte... Nu va mai faceti griji si nu mai trimieti pe nimeni sa verifice. Tocmai i-am impuscat, si inchide telefonul.
In urmatoarele 5 minute, 6 masini de Politie, o echipa de tragatori de elita, un elicopter, 2 camioane de Pompieri, o Salvare si Seful Politiei locale erau la fata locului, reusind sa prinda hotii in flagrant delict.
Un politist ii spune:
- Credeam ca i-ati impuscat...
La care Georges raspunde:
mail
comm
print
9.0 din 7 note

- Si eu, care credeam ca nu aveti pe nimeni disponibil...
funda?