| Kidooooo a întrebat:

Un banc amuzant

cel mai amuzant funda:*:*:*:*

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
"-Tăticule dă-mi te rog 10 banuţi!
-La ce-ţi trebuie?
-Ca să-ţi fie ruşine că fiul tău are numai 10 banuţi..."
O zi frumoasă. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| Dragosgan a răspuns:

Un roman,ajuns in Franta,isi ia "petit-dejeuner"-ul(Cafea,croissant,paine,unt si marmelada)cand un francez,mestecandu-si guma,se aseaza langa el.Romanul il ignora in mod vadit,dar in ciuda acstui lucru,francezul il apostrofeaza:
-Voi paine o mancati toate?
-Evident.
-Noi nu.In Franta mancam doar miezul.Coaja o adunam intr-un tomberon,o reciclam,o transformam in croissant si o vindem in Romania.
Romanul pastreaza tacerea.
-Voi puneti marmelada pe paine?
-Evident.
-Noi nu.In Franta,la micul dejun,noi mancam fructe proaspete,dar punem toate cojile si ramasitele intr-un tomberon,le reciclam,facem marmelada si o vindem in Romania.
Aunci romanul intreaba:
-Voi,francezii,faceti sex?
-Bine-nteles!
-Si ce faceti cu prezervativele folosite?
-Le aruncam,bine-nteles.
-Noi nu.In Romania,le strangem intr-un tomberon,le reciclam,le transformam in guma de mestecat si le vindem in Franta.

| SfarsitDeDrum a răspuns:

-dc se inmultesc iepurii mai repede decat oamenii?
-?
-pentru ca nu exista prezervative asa de mici!winking

| bogdang a răspuns:

Unul cu Ferrari şi unul cu Dacia au vrut să facă întrecere, ca să vadă care merge mai tare. Au pornit ei şi ăla cu Ferrari s-a dus cu 80 la oră. Dacia îl ajunge. Ferrariul, cu 150 la oră. Dacia îl ajunge din nou. Ăla, când vede că l-a ajuns iar, bagă 250 la oră. Dacia îl ajunge din nou. În acel timp, ăla cu Dacia deschide geamul, îi bate celuilalt în geam şi îl întreabă:
- Nu ştii cum se bagă într-a doua?

| madalina_3428 a răspuns:

Bula se duce la taicasu:
Tata, imi dai si mie 5 lei?
Cat? Patru? La ce iti trebuie 3? Nu`ti ajung 2? N`a de la tata 1.

| JoKeR4Car a răspuns:

Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau odata doi frati Tache si Tica si aveau o pravalie pe nume Gaurica.
Se duce Bula odata la pravalie si intreaba :
- Aveti tush?
- Avem tush ,zice Tache, dar nu pot sa vand fara fratele meu Tica.
Vine bula a doua zi
- Aveti tush?
- Avem tush, zice Tica, dar nu pot sa vand fara fratele meu Tache.
Vine bula a treia zi si ii vede pe amandoi fratii la pravalie si ii intreaba
- Aveti tush?
- Nu, raspund amandoi.
Iese Bula nervos din pravalie si zice:
- Cand Fu Tache nu Fu Tica cand Fu Tica nu Fu Tache cand Fu Tache si cu Tica nu Fu tush la Gaurica.