| dendenis a întrebat:

Cine imi zice si mie ceva animeuri gen Bleach/Naruto?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Toate anime-urile sunt unice, au o poveste proprie. Însă, voi încerca să-ţi dau câteva anime-uri care seamănă cu "Naruto"/"Bleach" şi unele care trebuie să le vezi neapărat.
Cele care seamănă cât de cât cu aceste anime-uri sunt: "One Piece", "Ao no Exorcist", "D. Gray-man", "Inuyasha", "Dragon Ball".
Iar cele care ţi le recomand eu sunt: "Kaichou wa Maid-sama", "Shiki", "Death Note", "Kimi ni Todoke", "Sukkite Ii na Yo", "Nana", "Another", "B Gata H Kei", "Hell Girl", "High School of the Dead", "Hyouka", "Sword Art" şi atât.
Vizionare plăcută!

7 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Dragon Ball,One Piece, Katekyo Hitman Reborn!, Hunter x Hunter, Ao no Exorcist, D.Gray-man,Shaman King, Fullmeta Alchemist, Gintama.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
On Piece.
Vezi aici toate episoadele:
http://allanz-onepiece.blogspot.com/2010/08/list-of-one-piece-movie.html
O zi bună!

| ryuu a răspuns:

Salut.
- Dragon Ball (3 sez)
- Yu Yu Hakusho
- Fairy Tail
- Rurouni Kenshin (Samurai X)
- InuYasha (2 sez)
- Katekyo Hitman Reborn
- Brave 10
- Sword Art Online
- One Piece
- Kenichi
- Street Fighter II V
- Condor Hero

Vizionare placuta!

| XHHHX a răspuns:

Brave 10
- Sword Art Online
- One Piece
- Kenichi
- Street Fighter II V
- Condor Hero

| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

Dragon Ball, One Piece, Katekyo Hitman Reborn!, Hunter x Hunter, Ao no Exorcist, D.Gray-man,Shaman King, sper sa iti placa

| Morder a răspuns:

Seria Dragon in special Z cele mai frumoase desene EVER!

| AnimeBoy45 a răspuns:

Dragon ball, dragon ball z, dragon ball kai, fairy tail, one piece