| SasuskeTaka1000 a întrebat:

Cine poate să imi explice amănunțit cum fac cei de pe YouTube efecte speciale din Naruto (Rasengan, Chidori, Edo Tensei)?
Dau Fundă.

4 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Dupa ce filmeaza intra pe niste programe speciale ca sa para ca le fac in realitate, dar de fapt la rasengan este o minge si la celelalte se pune direct din desen de pe siteuri speciale.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Pai intai se filmeaza apoi folosesc programe speciale de animatie editand cu mare grija fiindca este imposibil sa faci asa ceva in viata reala happy

| SasuskeTaka1000 explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Asta stiu si eu happy Si se vede ca pe aici sunt multi cu Facebook.

| SasuskeTaka1000 explică:

Cine poate sa imi spuna un site in care sa fac asta?