| Hyourinmaru a întrebat:

Cine se uita la W.I.T.C.H. cand era pe Jetix? Voiam sa il revad si l-am cautat pe net, dar nu gasesc decat sezonul 2 dublat in romana. Stiti cumva daca la noi in Romania au difuzat numai sezonul 2 (ceea ce ar fi cam ciudat), sau s-a dat si sezonul 1 dar nu se gaseste pe net dublat in romana? Chiar voiam sa il vad dublat!

2 răspunsuri:
| damnedwolf a răspuns:

Deci la tv a fost si sez 1 dar pe net nu il vei gasi in romana

| gabriella12 a răspuns:

Intr adevăr gasesti pe Youtube doar sezonul 2 dublat in romana, daca vei cauta cu atenție gasesti si sezonul 1 însă am impresia ca doar subtitrat