| HeavenlyLight a întrebat:

Cu ce faceti benzile desenate?
Vreau si eu sa fac :C

7 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai ai putea incerca cu photoshop sau gimp eu recomand totusi photoshopul
o sa fie destul de greu pana iti intri in mana, poti cauta si tutoriale pe net sunt destule

| ピンク a răspuns:

SAI Paiting Tool sau Photoshop.

| cmaryy2006 a răspuns:

Sa fac special daca vrei desenezi si tu pe acolo si scrii ceva

| Lawsford a răspuns:

Creioane (cu mina sau normale) depinde foarte mult firma, cauta pe net cele mai bune firme. Pasta neagra pentru contur, guma de sterslaughing(era logic), carioca alba pentru umbre, carbune pentru umbre, foaie speciala, ceva mai gros, pe care sa alunece creionul si mult talent, daca esti incepator la inceput nu o sa-ti iasă dar usor, usor vei deveni profesionisthappy.

| HeavenlyLight explică (pentru Lawsford):

Online -.-

| Lawsford a răspuns (pentru HeavenlyLight):

Aaaa, precizeazalaughing Programe, chestii complicate, cauta pe net mai multe, iti trebuie rabdare, pozitionare, proportionarea "bulelor" si spatiilor pentru pagina, multelaughing, dac cum spuneam trebuie sa cauti.