| Loveyourself a întrebat:

Cum e bancul ala cu bula cand doamna profesoara ii spunea lui bula sa faca cateva propozitii si el se ducea pe la mama tata.....si cand ajungea la scoala il intreba dna prof. propozitiile si ca cheama directorul si una dintre prop. era Un c*acat mic si gras, un c*cat mic si grasbig grinbig grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| superpissy40 a răspuns:

Profa ii spune lui Bula sa faca 4 propozitii pentru ora urmatoare. Se duce Bula la maica-sa si ii spune:
- Mama zi si mie o propozitie! ea ii raspunde:
- N-am timp fac gogosi.
Scrie Bula pe caiet si se duce la taica-su care se uita la meci:
- Tata zi si mie o propozitie!
Da gol o echipa si taica-sau striga:
- GOOOOOOOLLL
La fel Bula scrie pe caiet, pe urma se duce la sora-sa in camera care invata la istorie:
- Sor-mea, zi si mie o propozitie!
Ea concentrata raspunde:
- Un c***t mic si gras.
La fel Bula scrie si pe urma pleaca la fratiorul lui mai mic care se juca cu masinutele:
- Fratioare zi si mie o propozitie!
El ii zice:
- Masinute, tractorase, motorase.
A doua zi profa ii spune lui Bula:
- Bula, zi o propozitie!
El ii raspunde:
- N-am timp fac gogosi.
Enervata profa il intreaba:
- Bai Bula ce-i in capu' tau?
El ii raspunde:
- GOOOOOOOLLL.
Auzind astea directorul vine in clasa la Bula si ii spune:
- Cine te crezi domnule de faci circ in scoala?
El senin ii raspunde:
- Un c***t mic si gras, un c***t mic si gras!
Vazand astea, directorul il i-a la el in birou si il intreaba:
- Bula ce e in mintea ta?
El ii spune:
- Masinute, tractorase, motorase...

| Motanul239 a răspuns:

Eu mai stiam ca se duce si la bunica-su si zice:
-bunicule zi-mi si mie o propozitie
-tu primul...
iar la scoala zice directorul:
-bula...marsh afara
si bula
-tu primul