| khaterin a întrebat:

Cum vi se pare animeul "tokyo ghoul" merita vazut?

7 răspunsuri:
| HaiseSasaki1995 a răspuns:

Pfoai..Merita vazut de 3 ori. Kaneki trece printr-o "tragedie" devenind ghoul..Sa vezi cat de puternic devine. :3 Si cum il mananca pe Jason ..Awww :33 La inceput pare plictisitor, dar sez. 2..Pfoaaii. Urmeaza sez. 3 in august+un OVA.
Uita-te, merita 100%

| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns:

Sincer.da, e excelent.Dar e foarte vag..la un moment dat o sa te plictisesti. Totusi, plotul este minunat iar sfarsitul...n'o sa vrei sa ma auzi in viata ta de numele anime-ului asta xD

| yuuki112 a răspuns:

Da merita, sper ca o sa-l vezi și tu!

| yuuki112 a răspuns:

Merita pe deplin eu la văzut și mia plăcut la nebunie și vreau sa apară și sez 3

| zbording a răspuns:

DA, dar iti recomand sa citesti si manga. Vezi ca sunt doua sezoane.

| khaterin explică (pentru zbording):

L-am inceput deja si e cam plictisitor pana acum... cum o sa evolueze/

| zbording a răspuns (pentru khaterin):

Mult mai multa actiune este in sezonul 2. Dar practic sezonul 1 este poveste in care sa explica. Da la ce episod ai ajuns sa stiu si eu ca na. happy