| 84738493 a întrebat:

Daca majoritatea nu imi apreciaza munca... Ce rost mai are sa continui?
Nu mai asteptati partea urmatoare...
MA LAS DEFINITIV DE COMICURI!

6 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Vreo 3 n-au apreciat, restul au zis ca le place si ca vor si ei! Sincer acum... Daca nu stii sa faci un comic si nu suporti criticele, lasa-te.Eu asteptam continuarea, dar daca zici ca te lasi definitiv de comicuri, noi ce ai vrea sa facem? Sa sarim toti sa ne cerem scuze si sa incepem sa plangem? Ce comicuri? Ce munca? Ai facut si tu acolo vreo 3 imagini si ai zis ca e comic.Nici nu prea a fost amuzant,nici grafica n-a fost foarte buna, comicul scurt, etc.Te intrebi de ce nimeni nu apreciaza?! De asta! Te crezi cam importantawinking "Daca majoritatea nu imi apreciaza munca...Ce rost mai are sa continui?" majoritatea au zis ca e fain! Te crezi tu prea importanta! Un comic ca ala faceam si eu in 3 minute sad XP

P.s. @NighTMaRee si @Kirby au dreptate, ce comicuri? Tu ai facut doar trei imagini la care ai zis ca ai muncit foarte mult si ca nimeni nu apreciaza.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Ce comicuri? laughing

| ShadowGuitar a răspuns:

Asa sa faci.batting eyelashes

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Asa si vrei sa incep sa plang?

| 0pufarinA a răspuns:

Da-mi un link sa vad si eu

| Kirby a răspuns:

Ce comicuri?