| Cristian2003 a întrebat:

Daca un personaj ar avea abilitatea telechineziei si altul ar avea abilitatea telechineziei si ambii s-ar ataca in acelasi timp cel care are abilitatea telechineziei ar putea sa-i manipuleze atacul celui care a dat atacul de telepatie? Dau funda celui mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Deja intram in ocultism...

| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns (pentru Okkultist):

Lol, nu te pune nimeni sa raspunzi rolling on the floor) Asta e un site unde se pun intrebari, ce te face sa crezi ca ai dreptul de a-i judeca curiozitatea? laughing

| Okkultist a răspuns (pentru Park_Yu_Kki_1990):

Domnisoara.
Ce curiozitate am atacat, prin ce cuvinte?>
Ce a zis el tine de artele oculte va garantez.
Daca puteti sa imi descrieti,, atacul" astept un raspuns.

| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns:

Iar tu, cine ataca cu telepatie daca amandoi sunt telechinezici? Telepatie inseamna comunicare cu mintea in timp ce telechineza inseamna miscare cu ajutorul mintii. Daca o persoana telechinezica ar ataca o persoana telepatica, cea telepatica n-ar putea decat sa ii dea o durere de cap, pe cand ala telechinezic ii strange gatul fara sa-si miste mainile. Desigur, in anime ar fi alta poveste. durerea de cap l-ar putea omori, stii.....cica.

| Cristian2003 explică (pentru Park_Yu_Kki_1990):

Da,dar am intrebat daca se ataca ambii in acelasi timp cel cu abilitatea telechineziei i-ar putea manipula atacul telepatic in asa fel incat atacul sa se intoarca inapoi la cel care a dat atacul telepatic

| ParanormalPower a răspuns:

Unul dintre ei ar muri ori cel mai puternic moare si puterea ii revine celuilant ori maore ce mai slab am incercat si am omorat un om deoarece abia incepuse teleckinezia