| RorySan a întrebat:

Despre ce este vorba in anime-ul Kaze no stigma

Răspuns Câştigător
| KittyCriss a răspuns:

Heey :3 am vazut anime-ul, e absolut genial, pentru ceva mai detaliat dar totusi nu prea mult de citit, arunca o privire peste descrierea asta: http://www.marplo.net/anime/kaze_no_stigma-a
Mai adaug eu faptul ca Ayano si Kazuma sunt foarte draguti impreuna, desi Ayano pare sa fie impotriva lui Kazuma inca de la inceput, pe parcurs se indragosteste de el si el nu prea este genul retras, daca intelegi ce vreau sa spun si o tachineaza mereu :3. In fine ei cum folosesc magie, iti dai seama ca trec prin tot felul de chestii... as putea sa iti povestesc fiecare episod dar mai bine il vezi tu, merita, sau cel putin asta e parerea mea :D

5 răspunsuri:
| RorySan explică (pentru KittyCriss):

Da este foarte frumos dar atata vreau sa mai stiu eu vor ramane impreuna?

| KittyCriss a răspuns (pentru RorySan):

Hmm... practic nu sunt chiar impreuna, Kazuma continua sa o "tachineze" pe Ayano. Oricum anime-ul se termina usor aiurea, eu sper la un sezon 2, de data asta cu ceva mai mult romantism intre ei, o sa iti dai seama de ce nu sint impreuna cand o sa vezi anime-ulwinking

| RorySan explică (pentru KittyCriss):

Mersi

| RorySan explică (pentru KittyCriss):

Cand va fi sezonul 2 ma anunti si pe mine te rog

| KittyCriss a răspuns (pentru RorySan):

Sigurwinking eu abia astept in orice caz big grin