| MehEhm a întrebat:

Fundaa.
Anime-uri gen Sugar Sugar Rune? Fara site-uri pline de alte 1000 de anime-uri. Doar gen Sugar Sugar Rune.

Răspuns Câştigător
| claudya87 a răspuns:

Din ce punct de vedere vrei sa fie asemanatoare?

Momentan iti pot da linkul acesta : http://myanimelist.net/anime/1642/Sugar_Sugar_Rune/userrecs

Personal n-am vazut Sugar Sugar Run, singurele animeuri ce contineau magie si/sau vrajitoare si care personal mi-au placut sunt Zero no Tsukaima, Slayers, Kamisama Hajimemashita, Natsume Yuujinchou, Mushishi, Mononoke, Ao no Exorcist, Panty & Stocking with Garterbelt.