| Andreeeeeeeeee a întrebat:

Vreau si eu niste seriale frumoase, pline de aventura.
Dau FUNDAA! Multumesc.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Arrow
Lost
Game Of Thrones
Merlin
Legend Of The Seeker
Terra Nova

| Andreeeeeeeeee explică (pentru faramatania):

Poti sa-mi spui pe scurt despre ce este vorba in fiecare?

| faramatania a răspuns (pentru Andreeeeeeeeee):

Caută tráilerele pentru fiecare în parte și vei vedea cam despre ce este vorba ( așa se procedează cu filmele/serialele în general). Oricum te asigur că sunt foarte bune toate.

| Zuupass a răspuns:

Depinde de gusturile pe care le ai. Daca iti plac cele de drama iti recomand serialele indiene laughing, daca iti plac cele romantice gasesti pe canalul acasa, daca iti plac cele de aventura tot pe acasa sau pe TVr, stii tu progame din astea mai putin vizionate happy

| Andreeeeeeeeee explică (pentru Zuupass):

Mersii petru raspuns dar prefer serialele de pe net. happy

| Zuupass a răspuns (pentru Andreeeeeeeeee):

Cu placere, funda? :3