| Erzaa a întrebat:

Hei! Am nevoie de fanii anime. Vreau sa revad un anime, dar nu imi aduc aminte cum se numeste. Era vorba despre o fata cu parul blond, si un baiat. Este cam de lupte, cu sabii, un pic gen Zero no tsukaima.
Va descriu o scena
Afara ploua. Baiatu isi uitase umbrela iar blonda i spune sa mearga cu ea sub umbrela sa, pe drum fata il intreaba ce simte pentru ea si el spune ca i place de ea. Fata i raspunde ca ea il uraste si pleaca. Cam asa e o scena.
Voi va amintiti de asa ceva?

5 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

N-am nici cea mai vaga idee.Mai multe detalii nu ai? Gen :de ce se luptau sau cine erau dusmanii sau daca aveau vreo putere ceva.

| Blackyuu a răspuns:

Ce smecher laughing). Imi pare rau dar nu stiu anime-ul sad

| Erzaa explică:

L-am gasit. Nu mai este nevoie.

| MariusDk23 a răspuns:

Hatakaru Maou-sama cumva?

| Al3rT a răspuns:

Ce zici tu acolo de lupte cu sabii si o fata blonda si un baiat ar putea fi Claymore.winking