| CastiCuMicrofon a întrebat:

Buna TPU.
Care imi poate spune care este sezonul I, II, III, IV... la anime-ul Zero no tsukaima?

Funda

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Sunt in ordinea asta
Zero no Tsukaima
Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi
Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo
Zero no Tsukaima F

3 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Cum adica care este sezonul? o.o
In fine. Anime-ul il gasesti aici : www.anime-nolmit.ro si o sa iti apara o pagina unde este sezonul 4. Tu mergi la ultima pagina, sunt jos numerotate crescator, si apoi te duci la ultima pagina si incepi de acolo cu episodul 1 sezonul 1 apoi dai pe sageata " urmatorul" ca sa vezi episodul urmator si tot asa. Daca nu te descurci mai intrebi acolo. Succes! Funda?

| irbis a răspuns (pentru Lamaitzza):

Nu au numere in titlu. Daca le iei separat nu prea ai de unde sti ordinea.

| Lamaitzza a răspuns (pentru irbis):

Pai pe site-ul ala sunt toate sezoanele puse de la ultimul sezon-ultimul episod pana la primul sezon-primul episod, episoadele nu sunt numerotate dar asa cum i-ai spus mai sus au cate un titlu fiecare, oricum se poate descurca.