| anonim_4396 a întrebat:

Hei, cine credeti ca este cel mai amuzant user de pe TPU?big grin (am pus la categoria asta dar nu cred ca vor raspunde prea multi sad )

18 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Categoric mufla

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cica la @CutZuu piscot e cel mai amuzant cine mai e si piscot ala ca am auzit de el dar niciodata nu am vazut ceva amuzant la el

| Deeaa a răspuns:

1.Nobody big grin

| DrugFree a răspuns:

Bă, fata s-a scuzat că a pus la categoria asta, pentru că, ea crede că aici vor răspunde multi. Revenind la intrebarea ta, mi se par amuzante : Muflă, Bastet, Căţeluşa şi atât.

| ๓ยเ a răspuns:

Mufla.

| Rapture a răspuns:

Inca astept sa vad cand v'a aparea si "Georgiana".
*isi ia alt bax de bere si seminte*

| OneMoreChance a răspuns:

Eu

| OneMoreChance a răspuns:

BudăOriginal si Pişcotu

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

BudăOriginal si Nobodywinking

| Serena1993 a răspuns:

Dupa parerea mea

1.Mufla
2.Bastet
3.Piscotu
4.Nobody
5.Mhn24

| Bastet a răspuns:

I am loved!*cries*

| ȘtefiȘtef a răspuns:

@ Pișcotu. Sincer vorbind.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Hei, doar mi-am exprimat opinia! Ce aveti de imi dati stupid? A...Da, BudaOriginal. Si tu esti super funny.

| Biby a răspuns:

Buna.
Cred ca Mufa.
Sunt mai multi. Piscotu, BudaOriginal etc.

| lunarwolf a răspuns:

In niciun caz tu.laughing

Categoric Mufla si Bastet. ^^

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, unde e comicul?
Păi, dintre amuzanți cred că ar fi Pișcotu iar apoi mhn24.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, de ce mi-am luat nefolositor și stupid? E doar o părere. Nu văd unde am aberat și nu cred că răspunsul meu a fost inutil deoarece tot am ocupat un loc la răspunsurile acestei întrebări și te-am ajutat să vezi câte prostii pot scoate sau nu.