| Me_5216 a întrebat:

Ce credeti? Cine este cel mai amuzant, placut [adica placut oamenilor/userilor] user TPU? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai amuzant cred ca este Cretaker big grin

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai amuzant si placut (de majoritatea utilizatorilor)? hmm... Sunt mai multi: Roby67, Cretaker, ursulika, mariana, onutzu, Sol, anad, Paul27, hombre si altii.

Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Amuzant...hmmmm.si placut:@NOname
Si amuzanta, si placuta. O zi buna!

| Arthur a răspuns:

Încă nu ţi-ai dat seama?
Ave eu.

| Tourniquet a răspuns:

Cel care o face cu adevarat sa ne amuze ar fi Cretaker.
Cei care o fac din prostie ar fi; elasexygagica, farainhibit, etc. oh go on

| Minty a răspuns:

@onutzu si multi altiihappy

| TwixulDrept a răspuns:

Cretaker e cel mai amuzant

| tarziu a răspuns:

Este unu, il vad de 2 ori pe saptamana in oglinda cand ii tai mustata

| tarziu a răspuns:

Acuma urmeaza sa intre antitemepenet sa zica: "Dmonik"

| tarziu a răspuns:

@Dmonik il asteptam pe el crying

April
| April a răspuns:

Mult mi-au placut postarile lui BitterSweet, si regret ca nu mai pare a fi pe site; sau si-a schimbat stilul de nu-l mai recunosc.

| mysterious a răspuns:

Dupa parerea mea Cretaker, ursulika si mhn24.

| Dmonik a răspuns:

@antitemepenet?

| Dmonik a răspuns:

@tarziu, simt o urma de invidie... tu de ce n-ai spus: Bacemi?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

user-ul Geamaila