| Emma198 a întrebat:

Hei.Imi puteti da si mie niste anime-uri de dragoste adolescentina? laughing Le-am vazut pe : Kaichou wa maid sama, kimi kiss, kimi ni todoke, sukitte ii na eu, lovely complex, ookami shoujo to kuro no uso, bokura ga ita, ao haru ride, shigatsu wa kimi no uso, toradora. Vreau sa fie cam cum sunt si astea. laughing Deci cu dragoste adolescentina, nu cum e Special A, de exemplu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golden time e unul destul de bun big grin are 25 sau 26 de episoade parca, si e frumos happy e cu unul care si-a pierdut memoria, iar inainte sa isi piarda memoria iubea o tipa, iar acum dupa ce si-a pierdut-o, o iubeste pe alta. practic, o jumatate din el iubeste o fata, si cealalta jumatate o alta fata. si trebuie sa se decida xD ti-l recomand.

| Emma198 explică (pentru anonim_4396):

Mersi. :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma198):

Cu placere ^^