| Yuuuuuki a întrebat:

Hei! Stie cineva daca anime-ul Diabolik lovers va avea sezonul 2? Dar Ao haru ride? thinking

5 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Diabolik Lovers posibil să aibă un sezon 2. Nu se ştie nimic încă. Ao Haru Ride ştiu sigur că v-a avea un sezon 2 dar nu ştiu când. Scuze...

| Darkness13 a răspuns:

Iti ador poza de profil... stiu ca nu te ajuta cu nimic, dar chiar imi place...

| Hantov a răspuns:

Din cate stiu eu, Diabolik lovers nu va avea.

Sezonul 2 din Ao Haru Ride ar trebui sa apara cat de curand.Manga este on-going.Deja a aparut si un asa-zis episode 13.