| Lusfe a întrebat:

Hei stie cineva pagina aceea Animekirus de pe Fb a baiatului acela care are 21 de ani si scrie articole despre animeurile vazute de el? Daca da ce parere aveti despre acea pagina?

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Nu am auzit de pagina respectiva pana acum, dar am aruncat o mica privire si iti marturisesc sincer ca mi-a trezit un pic interesul. Apreciez munca celor care vor sa popularizeze anime-urile si la noi in Romania, iar pentru asta a primit de la mine un like!

| Lusfe explică (pentru AndradaRoxana9):

Pagina e superba nu este tiparul acela de pagina pe care o au o multime de oameni unde gasesti 7000 de poze de pe google. Articolele in care baiatul respectiv comenteaza animeurile vazute de el sunt absolut geniale

| AndradaRoxana9 a răspuns (pentru Lusfe):

Sunt complet de acord cu tine! Am inceput si eu sa urmaresc pagina datorita tie! Thank you. :*