| Yonaa a întrebat:

Heii :3 Aş vrea nişte anime-uri de acţiune, supranatural şi puţin romance. Adică romance nu contează cât e, acţiune să aibă. Nu mă supăr dacă nu are chiar deloc romance. Şi grafică bună >.< Mulţumesc frumos, dau fundiţă. ^_^.
Am văzut : Inu x boku ss, Akatsuki no Yona, Brave 10, Diabolik Lovers, Arcana Famiglia, Karneval, Donten ni Warau, Hakuoki, Hiiro no Kakera, Tokyo Ravens, Code Breaker, Kamigami no Asobi, Kamisama Hajimemashita, Owari no Sereph, Noragami etc.

4 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Diabolik Lovers are un sezon nou.
Naruto ai vazut? Mi se pare cel mai de actiune. Mai e Vampire Knight, dar asta nu stiu daca l-ai considera actiune. E mai mult romance dar ti-l recomand pentru ca nu e lung si chiar e frumos.
Kuroshitsuji (black butler) sigur ti-ar placea! E numai actiune si supranatural.
Mai e Death Note care iar e si actiune si supranatural.

| RorySan a răspuns:

Death Note
Kuroshituji
Ao no exorcist

| Bobby711 a răspuns:

Iti dau o lista cu genul asta daca iti sare un titlu in ochi cauta imagini pe google si daca crezi ca iti place pot sa iti fac un review. asa guilty crown*,full metal panic*,black lagoon,acel world,ghost in the sheel*,elfen lied*,Akame ga Kill!,angel beats*,kenichi the mightiest disciple,btooom!,DurararaA certain magical index/railgun*, Nura ~ Rise of the Yokai Clan, fate stay night ubw*, fate zero*, girls unde panzer*, DanMachi*. Dintre astea iti recomand sa le vezi ce cele cu * enjoy tongue

| Sakura13574 a răspuns:

Sword art online
Naruto
Hunter x Hunter
Akame ga kill
Zetsuen no tempest
Aldnoah. zero
Ao no exorcist
Buddy complex
Code geass
Durarara
Dog days
K
Kuroshitsuji
Magi
Mirai nikki
Noragami
Suisei no gargantia
Tokyo ghoul