| Yonaa a întrebat:

Heii ^_^ Aş vrea nişte anime-uri de acţiune. Adică şi ceva romance pe acolo :3. Nu vreau să fie şi ecchi. happy Grafică bună..< Mulţumescc puppy dog eyes. Dau fundiţăă o_o.
Am văzut : Inu x Boku SS, Akatsuki no Yona, Brave 10, Arcana Famiglia, Noragami, Diabolik Lovers, Code:Breaker, Code:Geass, Hiiro no Kakera, Hakuoki, Kamigami no Asobi, Kamisama Hajimemashita, Tokyo Ravens, etc.

Răspuns Câştigător
| Sєвα a răspuns:

-Sao sezonul 1 *sezonul 2 e mult mai dramatic*
-Mirai nikki
-Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi
-Rosario + vampire *harem*
-Zero no tsukaima *harem*
-Pandora hearts *nu-i chiar romance dar, merita*
-Akame ga kill *are romance-ul mai la sfarsit*
-Angel Beats *o sa ai nevoie de servetele, 100%*
-HATARAKU MAO-SAMA
-Accel World
-Dead man wonderland *parca avea putin romance, nu mai tin minte*

Cre'ca iti ajung

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparat sa vezi Sword art online :O :O :O

Romance 10/10
Actiune 9,5/10

anime legendar. stralucit. anime pur si simplu perfect tongue este mult prea fain happy

Ar mai fi un anime fara actiune numit kaichou wa maid-sama care iarasi are ff mult romantism.

akame ga kill is also a very good anime. grafica de 10/10, mai multa actiune, mai putin romantism.

Pai daca nu iti trebuie anime-uri ecchi nu prea te pot ajuta laughing ecchi sunt favoritele mele laughing.

Ai mai putea incerca BTOOOM! chiar daca are si niste ecchi pe-aici pe colo, dar nu este exagerat tongue

Pana la urma, toate anime-urile au macar 1 gram de ecchi laughing

sper ca te-am ajutat. Daca nu, spune-mi. am sa incerc sa ma mai gandesc la cateva... Dar alea care nu au ecchi au doar action si 0 romance sau full romance si 0 action >.< e complicat dar ma pot gandi ^^

in orice caz, vizionare placuta ^^

| Yonaa explică (pentru anonim_4396):

Deci merci pentru cele recomandate şi nu vreau să fie ecchi în exagerare. Puţin nu-i nimic Kaichou wa maid-sama l-am văzut :3 O să încerc Sword Art Online şi Akame ga kill. ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yonaa):

Ok ^^ perfect atunci. cand le termini imi mai poti cere ^^ tocmai am descoperit un anime destul de interesant cu putina actiune, putin fantasy si cv mai mult love big grin

| Sakura13574 a răspuns:

Sword art online
Eden of the east
Akame ga kill
Zetsuen no tempest
Romeo x Juliet

| RorySan a răspuns (pentru Sakura13574):

Swort art online
Romeo x Juliet