| NgrMdx a întrebat:

Heii guys,cine imi recomanda si mie niste anime-uri,nu prea conteaza genul,mai putin horror,dar sa apara si un cuplu. Poate si ceva gen:o fata care nu e populara, si un baiat popular si care nu se inteleg deloc blablabla..stiti voi laughing
In afara de:Say i love you,tonari no kaibutsu kun, kaichou wa maid-sama,
Si poate stie cineva un site unde pot vedea special a cu subtitrare in romana.
Fundita la cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| leFunnyDuck a răspuns:

Animekage.ro cred ca e site-u
OK DECI timp pentru. recomandari
Inuyasha
Fruits basket (foarte tare)
Sword Art Online } nu sunt genul pe
Accel world }care il cauti insa merita
Rosario+Vampire 1 si 2
They are my noble masters (Super amuzant)
Death note (foarte bun)
Highscool DxD foarte tari
Highschool of death
Bleach (e lung probabil l-ai vazut e foarte popular)

Mai sunt cateva faine insa nu imi amintesc. ti-am dat site-u uita-te pe acolo gasesti tu ceva tare! big grin
funda plox

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Skip Beat
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Hana Yori Dango
- Itazura na Kiss

Vizionare placuta!

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Iti recomand:
Another
Blood+
Chaos Head
Deadman Wonderland
Elfen Lied
Highschool of the Dead
Hellsing
Zombie Loan
Toate le poti gasi pe : http://www.animeultima.tv/ (cu subtitrare in engleza) sau pe http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/ (cu subtitrare in romana)
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| NgrMdx explică:

Aweee,sa traiesti big hug In sfarsit am gasit special a in romana laughing L-am cautat o gramada.Am vazut toate anime-urile pe care mi le-ai zis.Multumesc oricum!

| Yuzoo a răspuns:

Another e foarte fain, e misteriis combinat cu putin horror.

| terminallyCapricious a răspuns:

1.Mirai Nikki
2.High school of the dead
3.Higurashi no naku koro ni (brutal as ***)
4.Mononoke
5.Jigoku Shoujo (Hell girl)
6.Attack on titan (nu e tocmai horror dar merita sa il incerci ^^ )

| yoadeea a răspuns:

Tasogare otome x amnesia = fantoma unei fete care a murit in urma cu 60 de ani in subsolul unui templu, templul a fost daramat si sa construit o scoala in locul lui, un baiat a facut o conexiune cu fantoma si de acea o poate vedea. ei doi decid sa creeze clubul investigatiilor paranormale ca sa descopere cum a murit fata, in club se mai alatura doua fete. la final fantoma si baiatul ahjung un cuplu. happy

scuye daca nu prea intelegi big grin, nu prea ma pricep la descrieri.

| MisakiChan a răspuns:

Naruto
Fairy tail
Bakuman
Beelzebub (comedie)
Hunterxhunter
Uraboku
Kamigami no asobi
Sukitte li na eu
Kuroko no basket ( 2z )