| NgrMdx a întrebat:

Heii
Imi amintesc ca atunci cand eram mica, era pe minimax un desen animat cu ponei (nu e my little pony-frienship is magic sau my little pony n friends).Nu-mi mai aduc aminte cum se numea dar stiu ca in fiecare episod existau vreo 2 cantece (gen Capsunica)
Si-l mai aminteste cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horseland

| CartoonFanRo a răspuns:

Micul meu ponei, generatia 3(G3)

| NgrMdx explică (pentru CartoonFanRo):

Nu sunt sigura ca e asta.Tin minte ca la un moment dat trebuiau sa se lupte cu fortele raulu care au pus stapanire pe oras si ca sa scape de el trebuia sa bata clopotul sau cam asa ceva, iar odata era ceva legat de niste potcoave magice, si ei au plecat in cautarea lor si s-au intalnit cu niste monstrii(mama si fii sai)...eram mica..nu mai tin minte, dar imi placeau foarte mult, mai ales cantecele.