| Cdbo00 a întrebat:

Heii, puteti sa imi spuneti si mie despre ce e vorba in Wolf Girl and Black Prince?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de o fata care a intrat la o scoala noua si a vazut ca prietenele ei au iubit si chiar daca ea nu are, a zis ca are big grin.

prietenele ei devin suspicioase in legatura cu ea pentru ca nu are poze cu el sau asa, si pana la urma vede un baiat dragut pe strada si ii face o poza, ca sa o arate prietenelor ei.

dar se descopera ca baiatul caruia i-a fost facuta poza e din aceeasi scoala tongue si dupa ce fata discuta cu el, ii explica tot, iar baiatul e de acord sa fie iubitul ei fals, daca fata ii devine caine tongue

mno si aici incep mai multe chestii legate de dragoste tongue

e ok, eu zic sa ii dai macar o sansa happy

| Cdbo00 explică (pentru anonim_4396):

Mersi! O sa incerc :3

1 răspuns: