| Dictus1278 a întrebat:

Hello fani Naruto! Ati vrea sa intrati in aceasta comunitate? http://animekage.forumhit.ro/

2 răspunsuri:
| mirelutza21 a răspuns:

Ai putea sa detaliezi? ^^ happy Sa zicem ca as vrea :p, ce trebuie sa fac pentru a intra si in ce consta aceasta comunitate? big grin

| Dictus1278 explică (pentru mirelutza21):

Pai ca sa intri iti faci un cont, aceasta comunitate consta in misiuni, concursuri, informatii despre serialul Naruto etc. Sper ca ai inteles daca nu intreaba-ma ce nu intelegi big grin