| differntlife a întrebat:

Hey! am gasit acest anime genial de curand si astept cu nerabdare urmatoarele episoade. ma refer la ookami shoujo to kuro ouji. voi ce parere aveti de acest anime? sa curga parerile

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Anime-ul o sa prinda multe scene frumoase din manga, asa ca ai doar umpicut de asteptat. Nici eu nu am mai citit, pentru ca s-au apucat de anime, desi nu prea am rabdare, sunt foarte curioasa ce se va intampla. Asa patesc si la Akatsuki no yona :c

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
Eu am inceput sa citesc manga intr-o zi cand de abia scosesera cateva capitole, si am cam uitat de ea. Cand am auzit ca o sa faca un anime, am inceput sa zambesc ca o nebuna. Mie sincer imi place, vocile sunt alese bine, designul iar e superb si povestea e destul de draguta.

| differntlife explică (pentru Deleb):

Manga nu am citit. presupun ca este la fel de interesanta. din pacate nu prea ma ajuta timpul sa citesc

| Deleb a răspuns (pentru differntlife):

Anime-ul o sa prinda multe scene frumoase din manga, asa ca ai doar umpicut de asteptat. Nici eu nu am mai citit, pentru ca s-au apucat de anime, desi nu prea am rabdare, sunt foarte curioasa ce se va intampla. Asa patesc si la Akatsuki no yona :c