| RorySan a întrebat:

Cei care ati vazut acest anime
Ookami Shoujo to Kuro Ouji

cum vi s-a parut ce nota ia-ti da?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca nu e ceea ce caut, un 6, 5 / 10 (asta daca iti plac anime-urile romance)

| HandaSei a răspuns:

Nu prea e cine știe ce... destul de mult clișeu și oarecum previzibil! Povestea nu are nici măcar un gram de profunzime și parodiind în exces fiecare situație cu ceva potențial... iar ideea de stăpân/proprietar, este ceva chiar destul de comun în anime, pe scurt nimic original!
Eu personal îl am abandonat pe la episodul 10 de ceva timp, pur și simplu parcă nu prea merge înghițit! rolling on the floor

Sincer nu prea știu ce notă să-i dau... dar cum a spus și ẂłNŤÊŘ, cam un 6.5!

| RorySan explică (pentru HandaSei):

Eu l-am vazut.
Asa-i nu a fost cine stie ce.Dar l-am urmarit pana la capat.Doar ultimul episod mi-a placut foarte mult.In rest mai nimic.

| Sakura13574 a răspuns:

Sincer...nu e cine stie ce... Daca vrei sa il vezi, e treaba ta, dar nu te astepta la prea multe.E vorba despre o fata care ii face o poza unui tip frumos si le spune prietenelor ei ca e iubitul ei.Iar mai apoi baiatul afla de asta si e de acorrd sa se dea drept iubitul ei, insa el nu o place(dar bineinteles ca pana la urma se indragosteste de ea).