| DeeaDizz a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre episoadele pierdute din desene animate? Am vazut si eu acum cateva zile cateva articole despre asta si unele episoade si sunt oribile, mai ales cel cu Mickey. straight face Dar nu inteleg de ce aceste episoade au fost create daca tot sunt "pierdute" si nu sunt difuzate la tv, cu exceptia celor din Ed, Edd si Eddy si Tom si Jerry, in cazul carora am aflat ca producatorii au avut niste probleme cu conceptul, sau au incercat sa le faca singuri, nu le-a reusit, dar au scapat din greseala episodul pe tv. Parerea mea e ca sunt false facute de cine stie ce psihopati. Si am mai citit despre adevarurile ascunse din spatele desenelor cum ca Ed, Edd si Eddy ar trai intr-un purgatoriu, conflictele dintre Tom si Jerry reprezinta luptele dintre Anglia si Germania in Cel de-al Doilea Razboi Mondial, Ash din Pokemon e in coma si viseaza totul, familia Flinstone ar trai de fapt in viitor si nu in Epoca de Piatra, Donald Duck ar suferi de sindrom post-traumatic, strumfii ar fi nazisti, Dexter ar fi autist, fetitele Powerpuff ar reprezinta laturile comportamentale ale unei singure fetite ce sufera de sindromul personalitatilor multiple ca urmare a violentelor asupra ei ale fratelui mai mare reprezentat de Mojo Jojo, povestea din Phineas si Ferb ar fi adevarata, Candance avand schizofrenie si aberand totul intr-un jurnal, apoi moare in urma unei supradoze iar mama ei duce jurnalul celor de la Disney care apoi fac desenul si tot felul de astfel de conspiratii ce ne distrug copilaria. Sincera sa fiu si acum mai mai uit la aceste desene cu care am crescut si imi sunt atat de dragi si tot nu imi vine sa cred ca exista oameni care sa creeze astfel de chestii groaznice despre ele. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| OtakuShoujo a răspuns:

Illuminati peste tot. Mesaje subliminale peste tot.Cam asta cred eu.

| FlameHaze a răspuns:

Sincer, articolele alea mi se par o mare tâmpenie scrise de nişte idioţi care nu au ce face. Am citit şi eu undeva de poveştiile gen Frumoasa din Pădurea Adormită că cică în povestea originală era violată de prinţ, mega bullshit. Nu-i lua în seamă pe trolli ăştia, sunt doar nişte hateri ofticaţi.winking

| AllyKawaii a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...mi se par interesante acele teorii si chestiile cu povestile, nu sunt de acord insa sunt interesante. In schimb episoadele pierdute din desene, nu vreau sa le vad, nu am vazut niciodata si nici nu vreau, sunt destul de multe si din cate am citit pe wattpad sunt infricosatoare, imi e frica sa ma uit insa le citesc descrierea si sunt oribile. Parerea mea, dar mai sunt acei fani creepypasta care se uita, nu stiu cum pot, cred ca intr-un fel ii apreciez happy eh, eu is mai fricoasa de felul meu rolling on the floor