| Nana30 a întrebat:

Cred ca multi dintre voi ati auzit ca desenele Phines si Ferb, Ed,Edd si Eddy, fetitele Powerpuff etc. ca sunt facute din realitate si ca personajele respective chiar au existat. A gasit cineva vreo poza cu oricare,reali? Chiar credeti ca sunt adevarate "povestile" fiecaror desene? Atunci de ce nu exista nicio poza? Daca a gasit cineva vreo poza, de orice fel legat de asa ceva sa imi dea linkul. FUNDA!

4 răspunsuri:
| marry95 a răspuns:

DAAA, si Mos Craciun exista!

| Anonim0078965 a răspuns:

Phineas si Ferb au existat. în Rusia, 1993, s-a născut o fată pe nume Candace Flynn, care a avut mai multe probleme psihice. atunci când părinţii ei au divorţat, mama a fost cea care a rămas cu ea. când fratele ei mai mic s-a născut, Phineas, mama ei s-a căsătorit cu un bărbat care mai avea un băiat, pe nume Ferb. Ferb, însă, avea o problemă aşa că nu putea vorbii. atunci, Candace a început să spună întâmplări uimitoare mamei ei, pentru a atrage atenţia ei. însă, Phineas şi Ferb nu construiseră niciodată acele lucruri. şi atunci s-a dovedit că Candace, de fapt, era schizofrenică. mama ei a trimis-o la un doctor care să o trateze, Heinz Doofenzmirth, care îi dădea nişte medicamente care o făceau să se simtă mai rău. Candace îşi imagina tot felul de lucruri pe care le făceau Phineas şi Ferb, de aceea mama sa nu a văzut niciodată inveţile lor. familia chiar avea un animal de companie, Perry. şi de aceea şi Candace îşi imagina că e un agent secret. Candace a murit în 2007, s-a sinucis, dar ea scrisese toate aşa zisele aventuri a le lui Phines şi Ferb, într-un jurnal. După moartea ei, mama ei a citit jurnalul si asa s-a facut desenul animat.Cea cu ed, edd si edy, am auzit ca are si ea ceva boaba de adevar.Stiu ca edd era un copil de care parintii nu se prea ocupau si o data, finnd lasat singur acasa a incercat sa se tunda, dar nu i-a iesit bine si din aceea purta fes, dar stiu ca avea si ceva boala respiratorie si din aceea era dependent de curatenie. Ed si Edy erau prietenii lui cu ajutorul carora uita de neglijenta parintilor.Despre fetitele powerpuff nu stiu multe lucruri.Se poate sa fi existat si ele.Am auzit ca si Casa Foster pentru prietenii imaginari a fost inspirata din realitate.winking

| Nana30 explică (pentru Anonim0078965):

Stiam asta...dar ma interesau pozele, daca exista pozewinking

| Anonim0078965 a răspuns (pentru Nana30):

Nu te gandi la esemanari fizice.Nu exista fotografii cu ei, deoarece nu erau personalitai, erau oameni simpli a caror poveste s-a auzit, dar inca nu se stie identitatea exacta a acestor persoane.