| MJ4everkingofpop a întrebat:

Hey...cine stie un anime gen KissXsis? Adica cu french kiss-uri si cu scene dinalea?

Răspuns Câştigător
| airaad a răspuns:

Hmm cred ca Koi wo Hajimemasu avea laughing Adica are doar 2 OVA iar daca iti place iti propun sa citesti manga... (daca nu ai incercat pana acum sa citesti manga cred ca e timpul)sincer mi s-a parut cel mai reusit manga/anime romantic din cate am vazut eu pana acum (inca nu s-a terminat, e foarte lung)

boku wa imouto ni koi o suru- cred ca si asta avea ceva (nu sunt prea atenta la detalile cu french kiss laughing ) da oricum. povestea e interesanta si are doar 1 episod merita sa te uiti la el (are si manga)
Eu mai mult stiu manga gen kissXsis deci uite aici manga:
Boku no hatsukoi kimi ni sasagu
Honei x honey drops
REN-AI SHIJOU SHUGI
Rhapsody in heaven

Tot ce pot sa iti zic e ca toate sunt scrise de aceeiasi persoana, Minami Kanan cea mai geniala scriitoare de mangalaughing (dupa parerea mea)
Sper totusi ca te-am ajutat la ceva happy

1 răspuns:
| MariusMorse a răspuns:

Incearca Nana.