| sufletdeing3r a întrebat:

Hey! La ce desene animate va uitati cand erati copii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
Este normal ca la desenele americane, exemplu: Popeye Marinarul, Tom & Jerry, Looney Tunes, etc.
Dar si anime-uri, precum: Sailor Moon, Pokemon, Captain Tsubasa

| Okami23 a răspuns:

La cam toate care erau la tv: x-men, justice league, batman, spider-man, familia de ce, viata cu louie etc

| товарищ a răspuns:

Naruto ( ma uit si acum ), Pisicutele mew mew, Slayer, Povesti cu fantome, Ynuiyasha, Kaleido Star, Mickey Mouse, Familia Tofu, Samurai Jack, Casa Foster, Dexter, Pantera Roz, Tutenstein, Pucca, Scooby Doo ETC.
Cel care a ramas/ramane in inima mea e Naruto. ( Difuzat pe Animax ) Acum e Shippuuden la putere...

| Rooksee a răspuns:

Beast wars, Batman of the future, X-men evolution, Beyblade, pokemon,

| elisa820 a răspuns:

Eu cand eram mica ma uitam la:casa Foster,Dexter, Spioanele, Gemeni Cramp, Naruto, Pokemon etc

| DoctorChucky a răspuns:

Tom si Jerry,Casa Foster,Ed, Edd si Eddy,Spioanele, Sonic x, Dexter, Scooby Doo, gemenii Cramp

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

La Scooby Doo, Tom si Jerry, Casa Foster, Dexter, Spioanele, Gemenii Cramp, Insula dramei totale si mai multe...

| cookie14 a răspuns:

La toate de pe CARTOON NETWORK happy

| animatonic a răspuns:

Bibi blocksberg, eu si mia;

| AnimeBoy45 a răspuns:

Naruto,yu-gi-oh,pokemon,digimon,slayers

| Antonioooo a răspuns:

La Tom si Jerry, Scooby Doo, Eu si mia, Dexter, Insula Dramei Totale etc.

| madalinnaioanna a răspuns:

Tom si jeri erau preferati mei!

| rrAz0 a răspuns:

Ma uitam la Tutenstein, imi placea foarte mult dar pe langa acesta, ma uitam si la Familia Tofu sau la Denis pericol public. Daca doriti sa le vedeti, intrati pe youtube.com/user/muntianrazvy. Nu sunt reclame sau adnotari sau alte lucruri deranjante happy.