| KittyCriss a întrebat:

acum ma adresez fanior anime. Imi puteti da si mie niste anime-uri invers harem gen Uta no prince sama, Hiiro no kakera, Diabolik Lovers, Ouran High School Host Club, Brothers Conflict? Multumesc si pentru cel mai bun raspuns, bineinteles Fundita happy

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJRock a răspuns:

Buna happy

Saiunkoku Monogatari
Kamigami no Asobi
Hakuouki

| KittyCriss explică (pentru AnaMariaJRock):

Ooo daaa big grin! Mersi, mersi, mersi, mersi big grin

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru KittyCriss):

Cu placere happy

4 răspunsuri:
| PuicutaGagica223232 a răspuns:

Uite ca am destule:
-Fourton Arterial
-Koutora-san
-Kamisama-hajimemashita(2sez)
-Amnesia
-Sword art online(2sez si e posibil sa apara si sez3)
-Mirai nikki
-Bokura ga ita
-Lovely complex
Si mai am multe dar nu imi vin in minte chiar acum dar daca vrei sa gasesti mai multe anime de acest gen du-te pe pagina anime freack si dai la Brow be genere si de acolo alegeti tipurile de anime pe care le vrei apoibifeaza casuta de mai jos pentru a primi rezultatul.
Ps:
Saitul acela treaduce engdub!

| KittyCriss explică (pentru PuicutaGagica223232):

Niciunul din aceste anime nu sunt invers harem -_- invers harem inseamna ca mai multi baieti sa alerge dupa o singura fata, ceva de genu' asta stii?