| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa cumpar vreo 5 postere sakura haruno, din romania.este cineva care vinde macar unul sau dati-mi un site.

Răspuns Câştigător
| AriantheLissa a răspuns:

Pai,in Romania nu exista atat de multi fani Naruto.
Totusi ai putea sa iti tragi la imprimanta imagini cu Sakura si site nu stiu daca exista.
Sorry sad

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Era la Nijikon cacalau de postere... dar de ce nu iti faci!?

Te duci la un magazin de fac banere si le dai poza si dimensiunile.

| pisicutzamik a răspuns:

De ce sa dai banii cand poti printa pozele, ai iesi mai ieftin! bafta

| Sophie02 a răspuns (pentru pisicutzamik):

1.Poate nu are imprimanata
2. Poate are si nu e color
3. Tusul e scump si e criza laughing
4. Daca se duce la un magazin poate sa-l faca ce marime vrea(A4, A3, B5 etc. de care vrea ea)

| pisicutzamik a răspuns (pentru Sophie02):

Da ai dreptatelaughing

| Sophie02 a răspuns (pentru pisicutzamik):

Cand eram mica si eu printam la imprimanata imagini(tot cu Naruto :O:O ). Acum astept conventiile gen Otaku sau Nijikon :X

| pisicutzamik a răspuns (pentru Sophie02):

:X:X:X

| amelyyy a răspuns:

1)am imprimanta(primita cadou de la laptop
2)am si color
3)am 2 tusuri, unul alb-negru si unul color
buna idee cu imprimanta am uitat ca o am
apropo eu sunt amelyama