| roxisiatat a întrebat:

de ceva vreme am rămas în pană de anime. Parcă nu mai găsesc niciun anime care să fie mai interesant, cum erau Strike the blood, Shiki, Kuroshitsuji, Tokyo ghoul, Blood-C, Owari no Seraph, Kamigami no Asobi, Diabolik lovers etc. Îmi puteți recomanda ceva asemănător, vă rog?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xGamerSo a răspuns:

Golden time, masamune-kun no revenge, aichou wa maid-sama, sakurasou no pet, my litlle monster, say i love you Ao no exorcist ( are 2 sezoane) One piece, Ajin ( 2 sezoane), Mob psycho, shokugeki no ouma ( 2 sezoane), 91 ays, taboo tatoo, berserek, servamp, arslan senki, boku no hero academy, ungou stray dogs Funda?

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Inuyasha, FMA, Noragami, Nana.

| Vandal a răspuns:

Re: Zero, este anime-ul meu preferat, dupa Fairy Tail si Tokyo Ghoul, chiar ti-l recomand.
Sousei no Onmyouji este destul de asemanator cu Soul Eater, daca l-ai vazut, daca nu ti le recomand pe amandoua.
Noragami este unul dintre cele mai bune anime-uri de actiune si chiar comedie, se imbina destul de frumos.
Daca mai vrei altele, cere-mi.

| KuryamaMirai a răspuns:

Gordon time,inuyasha,fairy tail,noragami, bleach, re:zero, akatsuki no yona, no game no life, Assassination classroom și mai sunt multe dar nu imi vin acum în minte

| KuryamaMirai a răspuns:

Gordon time,inuyasha,fairy tail,noragami,bleach, re:zero, akatsuki no yona, sword art online, no game no life, Assassination classroom și mai sunt multe dar nu imi vin acum în minte