| anonim_4396 a întrebat:

Din ce anime este poza din acest videoclip?

https://www.youtube.com/watch?v=NYY8usU_O4c

M-am uitat in descriere, si nu scrie, m-am uitat prin comentarii, si am gasit ca s-ar numi Confession, dar cand am cautat pe YouTube, nu am gasit nimic. M-am gandit ca poate este din filmul anime "Hal", dar nu cred ca este.
Cei care stiti din ce anime este, ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e doar un fan art

| Juviia a răspuns:

Hey! E din Yuri on Ice cred..asa am vazut prin comentarii happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

M-am uitat la Yuri on Ice, si nu apare acest personaj acolo. Si eu am vazut asta prin comentarii, si am vazut ca erau altii care spuneau ca nu e de acolo.

| Juviia a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu stiu atunci laughing

| HandaSei a răspuns:

Dacă afli să-mi lași și mie un PM, nu știu de ce, dar aparent mi-a stârnit grav interesul! xD

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Ok, dar mi-e cam teama ca s-ar putea sa fie doar FanArt, si sa nu fie anime.

| Axely a răspuns (pentru HandaSei):

Clap,clap

| Vandal a răspuns:

Hmm. Mie-mi pare mai mult un simplu OC facut de cineva, nu cred ca face parte dintr-un anime anume. M-am uitat atent si prin comentarii si am cautat cu ajutorul pozei pe Google, dar nu am ajuns la un rezultat favorabil tie, presupun.

| gomen a răspuns:

Seamănă cu Guang Hong Ji din yoi!, multe persoane spun asta, dar spun si ca este doar un fan art.

| RaulCobraGaming a răspuns:

E din anime-ul "Hal" se pare.
https://myanimelist.net/anime/16528/Hal
Daca te intereseaza date despre
Cauta pe google si poate iti da ceva

| Mayhem666 a răspuns (pentru RaulCobraGaming):

Banuiam ca este din Hal, ca mi se parea ca seamana.