| romman a întrebat:

nu stiti cand va aparea fairy tail sezonul 3? Ca pe animekage sezonul 2 episodul 102 la descriere scrie ca sezonul 2 se sfirseste si ca ne vom revedea cu sezonul 3 din fairy tail.astept raspunsul vostru.

6 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Fairy Tail a luat o pauza de un an, pentru ca se apropie prea mult de actiunea din manga. Cred ca este a treia oara cand scriu acest raspuns in 5 minute... laughing

| Guttery a răspuns:

Pai..se numeste Fairy Tail Zero si este tradus de animekage, acum s-a ajuns la ep 277 si nu mai baga odata 278.

| romman explică:

Da dar in episodul 102 cind a venit natsu din calatoria sa a spus ca pleaca sa reuneasca fairy tail

| romman explică:

Bun.dar cind va fi publicat sezonul 3

| MurcieIago a răspuns:

Fairy Tail apare in 2017 martie-aprilie doarece a luat pauza de 1 an si ultimu episod / ova s-a terminat in martie 2016 deci asa ar fi normal si totusi daca aflati cv mai exact scrieti aici