| Andrei_Kovacs_1993 a întrebat:

vreau sa imi fac un serial animat ce program imi trebuie sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Sony vegas pro

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Animatia este un domeniu care necesita mult talent, multa migala si multe cunostinte. Ai vreo experienta in domeniul animatiei?

Banuiesc ca nu, de vreme ce intrebi cu ce program se face.

Indiferent in ce program ai lucra, munca animatorului este una foarte dificila.

Pana sa te poti gandi la "un serial animat", incearca mai intai sa faci zece secunde de animatie si mai discutam apoi.

| Andrei_Kovacs_1993 explică (pentru johnnny123):

Ma faci sa rad talemntu il am dar iti trebuie si programe de-al pune in miscare animatie creata

| Andrei_Kovacs_1993 explică (pentru johnnny123):

Am un raspuns la raspunstul tau eu am itrebat ce program imi trebuie nu talent... ca talentul il am oricum si mai bun de cat al-tau happy

| johnnny123 a răspuns (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Da, am inteles asta de prima oara. Ai talent.
Esti un fel de Walt Disney al secolului XXI, numai ca semi-analfabet si ridicol. Pentru ca numai un om ridicol poate repeta in continuu "am talent".

Oamenii cu adevarat talentati nu spun asta niciodata, ii lasa pe cei din jur sa judece.

| Andrei_Kovacs_1993 explică (pentru johnnny123):

Pai tu daca nu ai vazut un desen de al meu cum poti vorbi de talent? si il a doile-a rand eu intrebam de program happy

| johnnny123 a răspuns (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Ok, anunta-ma cand este gata primul sezon din serialul tau de animatie, si-ti trimit un cos cu dulciuri in semn de scuze.

Poate pana atunci mai pui mana si pe o carte, sa nu mai scrii cu "a doile-a", "de cat", "al-tau" si "programe de-al pune in miscare animatie creata "

| Andrei_Kovacs_1993 explică (pentru johnnny123):

Bine ma fie cum zici tu dar daca vrei sa vezi un episod spune-mi un program happy