| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Vreau sa stiu daca si voi sunteti fan Naruto sau Naruto Shippuden.Este anime-ul meu preferat! Intrebarea numarul unu este : Naruto sau Sasuke? (preferatul vostru); 2)Daca Naruto cu Sasuke se lupta cine credeti ca castiga? a) Naruto, b)Sasuke; c)pierderea va fi de ambele parti.
Si intrebarea numarul 3 care este si ultima : Naruto va deveni hokage? Vreau si pareri! Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

1.Naruto
2.Naruto,deoarece,este si eroul principal, dar nu cred ca v-a fii vreo bataie, aceasta fiind doar parerea mea personala.
3.Nu cred ca v-a devenii hokage, deoarece toti se asteapta la asta.Sa nu uitam ca si in Naruto(simplu), toti se gandeau ca Naruto il v-a gasi pe Sasuke si il va face sa se intoarca, dar nu a fost asa.Toate cele bune!

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Never4ever a răspuns:

Sunt fana!
1.Naruto pentru ca Sasuke s-a lasat coplesit de ura.
2.Naruto pentru ca are puterea lui Kiubby si are vointa
3.Nu stiu daca va deveni dar eu sper ca da!

| ayase a răspuns:

1.Sasuke, intr-un fel povestea mea este asemanatoare cu a lui.
2.Acum Naruto e foarte puternic a reusit sa-l controleze pe Kurama, dar totusi Sasuke cu Sharinganul poate sa-l manipuleze pe Demonul cu 9 cozi si are si Susano.
3. Posibil, Tsunade e pe moarte, adica o sa-si dea ultimel puterei pentru a-i salva pe ceilalti kage-cel putin asa a zis-, deci trebuie sa fie cineva in loculei, si animeul a inceput cu dorinta li Naruto de a deveni hokage, deci eu cred ca da big grin

| OtakuForever a răspuns:

1) Naruto pentu ca Sasuke s-a lasat condus de ura
2) Naruto
3) Ce intrebare. Logic ca Naruto va deveni hokage cred ca toti ti-au dat seama

| AndreeutzaDeea a răspuns:

1)Naruto deoarece are o vointa incredibila si nu se lasa condus de durere.
2)Daca cei doi s-ar lupta ar fi remiza deoarece amandoi sunt foarte puternici.
3)Probabil va deveni hokage dar mult mai tarziu.

| BlureShadow a răspuns:

*SPOILER ALERT* Unele din raspunsurile mele ar putea sa va dezvaluie din ce se va intampla deoarece citesc manga.

1. Naruto 100%
2. mereu vor aparea ocazii sa se lupte dar nu o vor face din cauza altor treburi mai importante, si asa cred ca ar fi remiza, naruto cu corpul lui Sage of six paths si bijuu bomb si sasuke cu susanoo si amateratsu.
3. nu cred, daca ar devenii hokage anime-ul ar fi 50% terminat, deoarece visul lui a fost implinit.

| aby1234 a răspuns:

Clar naruto big grin si va deveni hokage!

| UnBaiatPeNumesergiu a răspuns:

2.Eu as spune ca pierderea ar fi de ambele parti deoarece amandoi au fost antrenati de sanini(sasuke de orochimaru) (naruto de jiraya)...dar daca stau sa ma gandesc ...naruto ar avea cele mai multe sanse sa castige
1.Naruto
3.Probabil

| carmen99 a răspuns:

1. Naruto, pentru ca Sasuke este prea obsedat de razbunare si toate cele
2. Pe youtube sunt niste AMV unde Naruto si Sasuke se lupta, finalul fiind neclar insa crying
3. Eu zic ca da (sau cel putin sper)

| DieHarD a răspuns:

1)Sasuke pentru ca are CS(cursed seal of heaven=simbolul blestemat al cerului) si arat super
2)Nu cred
3)Nu sunt sigur ca v-a deveni

| diadiana2604 a răspuns:

Iubesc naruto, naruto shippuden, boruto si toate filmele naruto
1. eu sunt fana sasuke dar si naruto nu pot alege
2. o sa se lupte unul cu celalat si sasuke isi va pierde mana stanga iar natuto pe dreapta, insa totusi vorbele lui naruto il fac pe sasuke sa se intoarca in sat.
3. naruto va deveni al 7-lea hokage, dupa tsunade urmeaza kakashi si dupa naruto

| UliseOdiseu a răspuns:

Imi place Naruto

| Akatsuki15 a răspuns:

Da eu sunt fan Naruto die imi place Organizatia Akatsuki logic naaruto e mai puternic happy dar si Sasuke e destul de tare, da Naruto va deveni hokage happy

| OlarNicoleta a răspuns:

1) Naruto.
2) Pierderea va fi de ambele parti
3) Va devenii hokage

| kakashy a răspuns:

1 naruto
2desigur naruto si sasuke vor perde amindoi deoarece ambii sunt puternici
3va deveni deoarece nusi incalka promisiunile doar acest aeste calea sa ninja