| Raul_3246 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=mX0XTycvuOA este un video facut de me si niste amici, pentru un concurs. ( pan la urma l-am facut, dar nu l-am mai trimis ca a fost prea tarziu) voi decideti daca e amuzant sau nu :D ( doresc pareri sincere) pls

5 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

rolling on the floor
ce tare îi` rolling on the floor. [# nici nu mai stau pe ganduri. dau Like si-l trim la toata lista rolling on the floor
MortaaaaL!

| Holyman a răspuns:

Misto farate cel mai tare clip din cate am vazut nu imi vine sa cred ce misto este cred ca de vreo 40 de ori m-am uitat la el.Am o intrebare cum ai pus sunetele acelea? Cu ce program daca stii dai add la id john_world_life_cena

| Narcis2007 a răspuns:

Foarte fain...mai faceti si in timp o sa va perfectionati

| BoOboO_8282 a răspuns:

E foarte amuzant. Mie una imi place. Succes. Dai fundita?happy