| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste pareri sincere, e tipu' asta amuzant sau lumea doar il pupa in dos?
(Efectul 'comics' molyneux)

http://www.youtube.com/watch?v=zNE40P8gv3w

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...prea tras de par!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce amuzanti sunt laughingrolling on the floor
Nu mai pot de ras
Ha, ha, ha
laughingrolling on the floor

Not funny!waiting

| Kazimir a răspuns:

Tipu asta are aceeasi carcasa ca a mea la calculator straight face

| giuly a răspuns:

Mhm...
si cmf Bobo?

| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt stupizi dar pe mine vad ca ma amuza stupidul.laughing

| αηηα a răspuns:

Eh` mie nu mi se pare asa amuzant

dar asta e parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
| dany_6773 a răspuns:

Astia sunt niste fraieri care incearca sa faca filmulete...adevaratii creatori de filmulete amuzante sunt cei de la ilariant

uite aici toate filmuletele lor. enjoy

http://www.youtube.com/user/ilariantsite#p/u/21/3J7PSD7cM18

| V1sL0w a răspuns:

Acest videoclip nu mai este disponibil deoarece persoana care l-a încărcat şi-a închis contul YouTube.
Ne pare rău.

| Dunnamite a răspuns:

Daca vrei sa-ti tai venele te uiti la astia!
@mhn24. 2 tarani de la sholdova care fac pe desteptii si cred despre ei ca sunt chiar amuzanti...

ti se netezeste creierul daca te uiti la astia! praf! mi s-au scorojit peretii la cat de varza sunt si la ce umor penibil au. probabil ca acum se cred mari comedianti sau ceva! cine rade la ce au facut astia ori e slab dezvoltat mintal ori e de undeva din zona lor! comedie mediocra

| Dunnamite a răspuns:

@dany. toti moldoveni cred despre ei ca sunt amuzanti in astfel de filmari? Doaaaaaamne! din ce in ce mai penibil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce satana-i aia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si pe tine te pupa toti in cur...