| SkyEL a întrebat:

Imi puteti da cateva exemple de caractere din animeuri care creeaza roboti si au si o atitudine cool? mersi

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Probabil nu sunt multi fani anime-uri pe aici. laughing Nici eu nu sunt neaparat, dar poate ti-ar placea si de personaje care manevreaza roboti, nu care ii creeaza?
De exemplu, eu am vazut acum multi ani Full Metal Panic. Sousuke e cel care manevreaza masinariile in lupta, iar prietenul lui si altii din baza le construiesc. Ambii sunt cool in felul lor. laughing Totusi, partea de lupta in care acestea apar nu e chiar in procent mare. Unele sezoane nu le arata mai deloc.

| sammie a răspuns:

Entrapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android Kikaider ( 2000 )

| SkyEL explică:

Tacerea voastra spune multe laughing)