| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune despre ce e Psyco pass? Funda!
Dzeko sa nu te aud comentand. Dzeko parca te numeai...

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

E despre un viitor futuristic in care psihologia si tehnologia au ajuns asa de avansate incat a ajuns posibil sa prezici cine va comite crime si cat de grave vor fi crimele, povestea urmareste un inspector si asistentii ei in timp ce incearca sa prinda un antagonist care poate pacali sistemul

13 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Da' psyco pass e +17!
De ce te uiti, n-ai varsta adecvata, tu ai doar 15! big grin
Si hellsing e +18 si tokyo ghoul +17 si deadman iar +17{ si da, eu m-am uitat la deadman, nu tu, dar lasa}! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Adica e hentai, sau e prea horror. Si tu ce varsta ai...la pariu ca esti mai mic decat mine. big grin

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

E prea horror daca e +17-18, si eu am 13! big grin
Dar nu te deranjeaza, nu?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Normal ca nu ma deranjeaza.
Deci practic ma uit, dar nu stiu despre ce e, si m-am cam plictisit de el. Adica, baiatul e mai bad, cand are masca si un pisoias cand nu.

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ah, am incurcat anime-urile, nu psyco pass, uh, ci darker than black. Ce ametita sunt...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si + cat e asta darker than black? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

AAAAH, cutu, de unde vrei sa stiu...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Din descriere sau wikipeedia...

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Pai cine s-a uitat acolo...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, eu de obicei ma uit, sa vad ce gen e si ce descriere si + cat...

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Eu l-am gasit pe un site, si am vazut actiune, si nu mai stiu ce, dar nu era hentai. nici macar romance nu era. e destul de tare anime-ul, dar nu prea imi place comportamentul baiatului...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma bag, Sis! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nici nu trebuie, e cam uratel...dar si frumos.